Hizmetlerimiz

Beş bölümden oluşan iş sürecimizi ve sunduğumuz başlıca hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz :

1-Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti:

Nakliyat talebi bulunulmasından hemen sonra tarafınıza ücretsiz olarak expertiz personeli gönderilir. Personelimiz gerekli incelemeyi yapıp, kullanılacak malzeme miktarını, hangi aracınızın size uygun olacağını, sigorta bedeli vb. gibi verileri hazırlamaktadır. Bu sayede bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.

2-Eşya ve Mesafe Tespiti Hizmeti:

Gerekli hesaplamaların yapılabilmesi için eşya yoğunluğunun tespiti ve analizi yapılmaktadır. yapılan analiz sonucunda eşyanın alınacağı adresten, taşınacağı adrese kadar olan mesafenin tespiti yapılır. Bu tespit sonucunda eşyalarınızın taşınacağı uygun araç kişi sayısı ve koruyucu materyaller belirlenmektedir.

3-Paketleme ve Taşıma İşleminin Başlaması:

Beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız, kırılacak türden olan eşyalarınız, mobilyalarınız ve hatta çiçeklerinizin gerekli olan paketlemeleri yani ambalajlara sıkıca bağlanması, battaniyeye sarılıp uygun büyüklükteki kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilerek taşınma işlemi başlatılmış olur.

4-Eşyaların Araçlara Yüklenmesi:

Paketlenmiş olan eşyalarınız büyük bir titizlik ve özenle araçlarımıza uygun bir şekilde çok dikkatlice yerleştirilir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi işlemi bittikten sonra, taşınacak olan adrese doğru hareket etmektedir.

5-Eşyaların Taşınılan Yere Yerleştirilmesi:

Yeni adresine ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titizlilik ve dikkatle ambalajlarından çıkartılarak sizin göstereceğiniz yerlere uygun olarak yerleştirilir. mobilyalarınız uzman marangozumuz ile Beyaz eşyalarınız ise uzman tesisatçımız ile kurularak montajı tamamlanır.

Avrupa yakası Telefon : 0212 213 02 36

Anadolu Yakası Telefon : 0216 441 89 27

İzmir Şube Telefon : 0232 478 43 24

7x24 Gsm Destek Hattı : 0532 465 25 18

Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliye, eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansör ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun sorunsuz bir şekilde zamandan tazarruf sağalayarak taşıyoruz.

Askılı Taşımacılık

Tekstil sektörüne yönelik olarak sunduğumuz askılı tekstil taşımacılığı hizmetimiz ile kapalı kasa araçlarımızın yardımıyla tekstil firmalarına büyük kolaylık sağlamaktayız. Ev taşımacılığında ise isteğe göre özel olarak üretilmiş askılı koliler ile giysilerinizi ütüsü dahi bozulmadan taşımamız mümkün olmaktadır.

Eşya paketleme

Eşya Paketleme hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Uzman taşıma personellerinin titiz çalışması ile eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olmalarını sağlamak amacıyla patpat denilen balonlu naylonlarla sarılmaktadır.

Ofis ve Büro Taşımacılığı

İstanbul Expres Nakiyat Hizmetleri'nin sektördeki teknolojiyi takip etmesi ve lojistik altyapısını sürekli Yyenilemesi ile Ofis ve Büro taşımacılığın da da oldukça Başarılı hale gelmiştir. Firmamız ofis ve büro taşımacılığı yaparken yapılması gerekenleri adım adım uygular ve titizlikle nakliye işini bitirir. Sırasıyla ; Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşya tespiti uygulaması experimiz tarafından ücretsiz olarak yapılır. Eşyanın miktarına göre uygun araç yada araçlar seçilir, mobilyalarınız dikkatlice sökülür. Tüm dosya ve klasörler büyük bir önem ve titizlilikle paketlenir. Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajlanır. Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.Büro eşyalarınız yeni ofisinizde sizin istediğiniz dizaynda uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. İstanbul Expres Nakliyat olarak amacımız , sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

Fabrika Taşımacılığı

Profesyonel ekibimizle, fabrikanıza ait tüm malzeme, ürün, makina vb. gibi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlamaktayız. Tüm firmalar özellikle taşınma sırasında meydana gelebilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isteyecektir. İstanbul Expres Nakliyat olarak bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi tüm iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin cumartesi günü saat 16:00'da mesaisi biten bir fabrikada mesai bitiminden hemen sonra taşıma işlemi başlanırsa pazar gününe kadar yeni adrese taşınma işlemleri tamamlanır. İş günü sabahı fabrikanın faaliyete başlamasıyla iş kaybı büyük oranda önlenmiş olacaktır.

Eşya Depolama Hizmeti

Evinizi taşıyacağınız adresiniz henüz yoksa ya da yeni ev adresiniz kesin olarak belli değilse İstanbul Expres Nakliyat olarak eşyalarınız için bu iş için özel olarak üretilmiş olan yangına ve suya dayanıklı konteynırlarımızda depolama hizmetini vermekteyiz. Evinizi acil boşaltmanız gerektiğinde İstanbul Expres nakliyat eşyalarınızı başvurduğunuz gün içinde listeli ve sigortalı olarak koruma altına almaktadır. eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Piyano Nakliyesi

Sanatsal ürünlerin hassas ve oldukça titiz bir şekilde taşınması gerektiğinin bilinci içerisinde olan firmamız bu konuda her geçen gün kendisini geliştirmekte ve diğer nakliye firmalarının üzerinde hizmet sağlamayı başarmaktadır. Hemen hemen tüm nakliyat firmalarının ilan ve web sitelerinde, piyano taşıdıklarına dair içerikler yer almaktadır fakat bu konuda uzmanlığı ve deneyimi olmayan kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları, tel kopmaları hatta rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir. Bu ve benzeri istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında da işinin ehli, İstanbul Expres evden eve nakliyat ile hizmetinizdeyiz.

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür. Banka taşımacılığı için; öncelikle expertizimiz gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra uzman ekibimiz 2 personel ile etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. Taşıma günü banka görevlileri taşıma personelimiz ile değil direkt olarak uİstanbul Expres Nakliyat'ın formen'i ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur.Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlar vasıtası ile taşınır. İstanbul Expres Nakliyat tüm olumlu veya olumsuzlukları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. İş sürecinde Banka ATM leri taşınmaktadır. Banka mermurları tarafından kullanılan masa ve gereçler paketlenir.Bankada kullanılan para kasaları ve para sayma makinaları paketlenir. Bankada kullanılan dolaplar paketlenir.Banka şubelerinde kulllanılan tüm demirbaş ve eşyalar özenle paketlenir.Şubenin büyüklüğüne göre birden fazla araç ile nakliye hizmeti verilir.

Şehirlerarası Nakliye Hizmeti

Taşınmasını istediğiniz eşyaların paketlenip bir şehirden başka bir şehire taşınıp kurulumunun yapılması işlemidir. Şehirler arası taşımacılıkta hızlı, güvenilir, profesyonel ve güleryüzlü taşımacılık hizmeti arıyorsanız doğru adresdesiniz. Şehirler Arası evden eve taşımacılık bizim işimiz...

Fuar Taşıma Hizmeti

Fuarlar dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Bir çok şirket fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir. Siz de firma olarak fuarlara katılyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firması ihtiyacınız varsa İstanbul Expres Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Kurumsal şirketlerin taşınması hizmeti ile Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer alan İstanbul Expres Nakliyat bir çok kurumsal şirketin taşımacılık hizmetini başarılı bir şekilde yapmış ve yapmaya da devam edecektir.Masalarınızı, çekmecelerinizi, ofis gereçlerinizi ve her türlü ahşap mobilya türü eşyalarınızı titizlikle paketleyip sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirmketeyiz.